Fabel Apartments Am Hbf

Gjester kan velge å bo i Fabel Apartments Am Hbf leilighet når de besøker Berlin.

Fabel Apartments Am Hbf inkluderer 6 rom.

Gjester på Fabel Apartments Am Hbf kan benytte seg av en kjøkkenkrok på stedet.

Brandenburger Tor ligger 3 km fra boligen, mens Samtidskunstmuseet ligger 2 km unna. Berlin sentrum er ca 5 km unna. Flere restauranter som Burger Turm og Mia Y Leo ligger innen 450 meter fra Fabel Apartments Am Hbf. Det tar en 10 minutters biltur for å se Zoologischer Garten Berlin Denne leiligheten ligger 650 meter fra Wittstocker Strasse busstopp og innenfor en 15-minutters spasertur fra Hansaplatz U-bahn-stasjon tunnelbanestasjon.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Fabel Apartments Am Hbf Berlin
Central Big Apartment Self Checkin
pris kun for mobil

Central Big Apartment Self Checkin

7.2
God 63 anmeldelser
196 m fra overnattingsstedet
USD 442 USD 398
per natt
Modernes Studio Mit Schlafebene Nahe Ku Damm
pris kun for mobil

Modernes Studio Mit Schlafebene Nahe Ku Damm

6.4
Trivelig 5 anmeldelser
597 m fra overnattingsstedet
Apartment In Berlin Mitte
pris kun for mobil

Apartment In Berlin Mitte

8.9
Fabelaktig 30 anmeldelser
643 m fra overnattingsstedet
USD 227 USD 204
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • Express-innsjekking/utsjekking
    • Sikkerhet
    • Velkomstdrink

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Tørketrommel
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger
    • Videospill
    • Brettspill

    På rommene

    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Gulvteppe

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Brannslukkere
    • Nøkkelkorttilgang
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 11:00
    Lisensnummer278433,2956030829

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed

    Få ditt personlige tilbud

    Hvilket hotell i Berlin passer for meg?

    Finn ut
    Fabel Apartments Am Hbf Berlin

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk